Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
755819 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237

SPRAWA KOLORU MIKSERA ROZWIĄZANA!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, obiecuję, że to będzie ostatni wpis dotyczący miksera  KA, ale muszę Wam o tym napisać, bo być może dla niektórych taka informacja okaże się pomocna!

Sprawa koloru naszego miksera nie dawała mi spokoju, ponieważ nigdzie w necie nie mogłam go znaleźć. Bałam się, że poźniej nie dobiorę do niego innych rzeczy, np. malaksera czy tostera. Poza tym nie wiedziałam, co z gwarancją.

Kod - zarówno na mikserze, jak i na kartonie wskazywał na to, że jest to kobalt, ale ja oglądałam w sklepie mikser podbisany jako kobalt i wyglądał on zupelnie inaczej, do tego zdjęcie kobaltowego miksera w necie też znacznie odbiega od tego naszego blog budowlany - mojabudowa.pl.

Nie lubię spraw nierozwiązanych, dlatego wpadłam na pomysł, by zadzwonić do dystrybutora firmy KITCHENAID w Polsce.

Ten telefon pomógł mi rozwiązać zagadkę koloru mojego miksera blog budowlany - mojabudowa.pl.

Otóż, bardzo miła pani powiedziała mi, że kobaltowy mikser, który jest na stronie firmy (www.vivamix.pl) znacznie odbiega od realnego wyglądu - najważniejszy jest symbol, a właściwie jego końcówka, która mówi o nazwie koloru.  Nasz mikser ma symbol odpowiadający kolorowi kobaltowemu, czyli końcówka BU. Zdjęcia mikserów na ich stronie są grafiką, dlatego tak bardzo różnią się od rzeczywistości blog budowlany - mojabudowa.pl....

Dostałam od tej pani maila ze zdjęciem miksera kobaltowego robionego zwykłym aparatem - i co  widzę na tym zdjęciu?????????     Mój mikser!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opisałam tej pani mikser, który widziałam w sklepie Brown Thomas - podpisany  błędnie kobalt - tak naprawdę był to nowy kolor firmy - szafirowy, stąd ta cała nasza pomyłka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zatem, kochani, ogłaszam wszem i wobec, że mój mikser jest w kolorze kobaltowym, nie zaszła żadna pomyłka ze strony sklepu, w którym go kupowałam!!!! Zwracam honor blog budowlany - mojabudowa.pl.

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY W PRZYSZŁOŚCI BĘDĄ CHCIELI SPRAWIĆ SOBIE MIKSER KITCHENAID - DOBRZE SPRAWDŹCIE KOLORY NA ŻYWO!!!!

Ja akurat jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy, ale czasem ktoś mógłby poczuć się rozczarowany.

KOBALT NA ZDJĘCIU GRAFICZNYM:

mojabudowa.pl - blog budowlany

KOBALT W REALU:

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Cieszę się, że w końcu rozwiązałam tę sprawę!!!


KROKWIE ZAIMPREGNOWANE

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, przepraszam, że jest mnie tu tak mało blog budowlany - mojabudowa.pl!!! Powiem tylko tyle - praca, praca, praca!

Mam nadzieję, że pewnego dnia znajdę czas, by do Was pozaglądac!

W ubiegłym tygodniu była u nas ekipa, która okorowała i zaimpregnowała nasze krokwie. Po ostatniej wizycie kierownika budowy nieźle się wystraszyliśmy - zobaczył, że mamy nieokorowane krokwie i powiedział, że  w takie drewno na bank wejdzie robak  blog budowlany - mojabudowa.pl.

Nie mieliśmy już wtedy czasu, by zrobic to samemu. Teściowa ściagnęła kilku chłopaków z budowy mojej szwagierki  - panowie ładnie zdjęli korę i pomalowali krokwie - zapłaciliśmy im 300 zł  - najważniejsze, że robota fachowo zrobiona!!!

Pozdrawiam wszystkich zaglądających cieplutko i życzę miłego dnia!!!!     blog budowlany - mojabudowa.pl

Kasia


O TYM, JAK TO KOLOR SAM MNIE WYBRAŁ :D

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Długo zastanawiałm się nad tym, jaki kolor miksera KitchenAid wybrac.

Po głowie chodził mi fioletowy, kobaltowy, szary, potem jeszcze doszedł czerwony... 

Głowa mnie już bolała od tych wyborów  - ja nie wiem, co to będzie przy wykończeniówce - niby wszystko mam dopracowane, niby wiem, co i jak, ale skoro nie potrafię poradzic sobie z kolorem miksera, to co  zrobię, gdy przyjdzie mi wybierac kolekcję kafelków, mebli, kolorów ścian, podłogi itp. ?????????????????????????????????????????????????

Ostatecznie jednak wybrałam - przy pomocy moich chłopaków - męska decyzja - będzie kobalt blog budowlany - mojabudowa.pl.

Jednak nawet po zamówieniu zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam - istny szok!

Nie mogłam się oczywiście doczekac dnia, w którym dostanę mój wymarzony mikser, moją zabawkę, jak to napisał Wojtek blog budowlany - mojabudowa.pl...

I dostałam - przesyłka nadeszła w piątek rano!

Jakie jednak było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam kolor - szok, toż to nie jest kobalt blog budowlany - mojabudowa.pl - człowiek, który mi go pakował, musiał byc daltonistą!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rozpakowaliśmy mikser, postawiliśmy w kuchni na stole i chcieliśmy od razu pojechac go zawieźc i zamienic na właściwy - co oczywiście oznaczałoby kolejny tydzień czekania....

Byłam zła, a mikser stał sobie w tej kuchni i czekał na naszą łaskę lub niełaskę.

Jaki to kolor, myślałam, kręcąc się po kuchni - niby to mimochodem. Fioletowy? Hmm, nie do końca. Kobaltowy??? Nie, za ciemny. Granatowy? Trochę jakby wpada....

Za każdym razem mikser zmieniał kolor - wieczorem wydawał się po prostu czarny...

Postanowiliśmy dac mu szansę  - zaczekamy do soboty, a potem jazda do sklepu!

Jednak w sobotę rano spojrzałam na niego nieco łaskawszym okiem - fajny jest, pomyślałam - głęboki granat, ciemna śliwka, pięknie błyszczy i jest taki.........elegancki.

Wysłałam zdjęcia mojej przyjaciółce, która od początku nie była za kobaltem i napisała mi, że mam go zostawic - że właśnie jest taki fajny, niewymuszony i elegancki. Jest po prostu inny, bo nie znalazłam go na żadnej stronie - według symbolu, jaki na nim widnieje, ten kolor został wycofany blog budowlany - mojabudowa.pl...............

Przed chwilą dzwonił Tomek z pracy i zapytał, jaką decyzję podjęłam w sprawie miksera - odpowiedziałam : adoptujemy go. Skoro miałam takie problemy z wyborem koloru, to widocznie kolor wybrał mnie sam. Jest po trochu wszystkim tym, co chciałam miec! Trochę fioletowy, trochę kobaltowy, trochę granatowy, a nawet czarny! Magia kolorów, kolejny kameleon w domu, podobnie jak dachówka!

Tomek poczuł ulgę - to fajnie, bo mnie się on bardzo podoba !!!

W końcu będziemy mogli coś nim zrobic , bo jest nasz blog budowlany - mojabudowa.pl

 

Asik, dziękuję za pomoc blog budowlany - mojabudowa.pl

Mam wiele zdjęc, ale jak to na zdjęciach bywa, nie do końca ujmują one urok naszego kameleona:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Upsss - chyba przesadziłam z fotkami blog budowlany - mojabudowa.pl........

 


MIKSER KA ZAMÓWIONY!!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Przez cały weekend byłam pozbawiona Internetu, a tym samym możliwości powiadomienia Was o fakcie zamówienia ukochanego miksera KitchenAid blog budowlany - mojabudowa.pl.

Wcześniej pisałam, że wybieramy się z Tomkiem do miasta w celu obejrzenia obiektu moich westchnień na żywo - nie mogłam zdecydowac się na kolor!!!

Jak zobaczyłam te miksery poukładane jeden obok drugiego, to doznałam szoku - jakie one są duże i piękne blog budowlany - mojabudowa.pl - stały w szeregu i wyglądały jak lśniąca tęcza - jeden ładniejszy od drugiego!

Gdybym była bogata, to kupiłabym na pewno trzy miksery i zmieniałabym je w zależności od nastroju - niewątpliwie kobaltowy, nowa czerwień ( ja nazywam ją bożonarodzeniową) i stalowy wyróżniały się wśród przedstawionych na wystawie sklepowej. Nie mieli oczywiście wszystkich kolorów, ale i tak wybór był duży!

Mój Tomek miał ze mnie niezły ubaw, gdy obserwował mnie, głaskającą miksery - jeden po drugim...

Zdecydowaliśmy się, że zamówimy mikser w tutejszym sklepie (dla wtajemniczonych - Debenhams) - mieli akurat 10% promocję i jak obliczyliśmy sobie koszty przesyłki, za które trzeba byłoby zapłacic, kupując na Allegro czy E-bay-u i ryzyko, jakie jest z tym związane, wybraliśmy tradycyjną drogę zakupu  blog budowlany - mojabudowa.pl.

Miksery oglądaliśmy w jednym sklepie (Brown Thomas), a zamówiliśmy w drugim, ponieważ różnica w cenie była o 130 euro!!!!!!! 

W sumie za wersję podstawową z metalową misą (wtyczka europejska/irlandzka, bez transformatora) zapłaciliśmy 472 euro.  Mikser dostaniemy w czwartek lub piątek, ponieważ w tym sklepie nie mieli akurat na stanie koloru, który sobie wybrałam!

Pod koniec tygodnia pochwalę się moim pierwszym kuchennym nabytkiem, a tymczasem Wy możecie zgadywac - który kolor wybrałam?

 

Pozdrawiam cieplutko blog budowlany - mojabudowa.pl

Kasia

 


Pow. użytkowa: 99.7 m²
Pow. użytkowa: 80.3 m²
Pow. użytkowa: 129.9 m²
Pow. użytkowa: 133.9 m²