Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
755819 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237

JESIENNA CISZA

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, rzadko ostatnio tu zaglądam, bo nie dośc, że nic się u nas nie dzieje, to jeszcze zapisałam się na basen i czasu mam teraz  bardzo mało !!!!

Mimo to intensywnie rozmyślam nad moimi wnętrzami, bo na razie marzenia mi tylko zostają blog budowlany - mojabudowa.pl -  ostatnio na tapecie mam kuchnię - szukam w necie inspiracji, oglądam moje ulubione Domo i intensywnie myślę!!!  Powoli rodzi się zatem obraz mojej wymarzonej kuchni - serca domu.

Poza tym naprawdę cisza, taka jesienna, ponura - chlipie za oknem , więc grypa mnie dopadła blog budowlany - mojabudowa.pl, a do pracy i tak muszę iśc!  Pocieszam się tym, że 23 października wsiadam z Młodym w samolot i lądujemy  na polskiej ziemi, hi hi blog budowlany - mojabudowa.pl.  Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko!!!


TU MIESZKAM - CIEKAWOSTKI Z ZIELONEJ WYSPY ;)

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Moi Drodzy, w związku z tym, że na budowie cisza, postanowiłam pokazac Wam kilka ciekawostek z Zielonej Wyspy. Zapraszam do obejrzenia zdjęc blog budowlany - mojabudowa.pl.

Najpierw chciałabym, abyście zobaczyli, jaką wagę przywiązują Irlandczycy do kolorów - oni z pewnością nie dobierają kolorów według naszych kryteriów, zresztą, sami oceńcie blog budowlany - mojabudowa.pl:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

I jak Wam się podoba ten kolorowy zawrót głowy? Myślę, że oni nie mają takich problemów jak my!!! A ja np. kilka nocy nie spałam z powodu koloru  mojej bramy garażowej blog budowlany - mojabudowa.pl. Irlandczycy wolą ten czas spędzic w pubie, a potem malują swoje elewacje!

 

Lecimy dalej - jest tu jeszcze kilka innych rzeczy różnych od naszych rodzimych - zacznę od okien - tutaj otwiera się je... na zewnątrz blog budowlany - mojabudowa.pl - koszmar, gdy chce  się je umyc - jeszcze nie wypadłam, ale wiele mi nie brakowało!!!!

Okno w naszej sypialni:

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

 Mamy tutaj  też inne kontakty - musiałam zatem kupic specjalne zmieniarki, żeby np. móc sobie w Polsce podładowac komórkę :

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

W całym "moim" irlandzkim domku są (bardzo popularne tutaj) białe drzwi i białe listwy przypodłogowe:

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Kolejną ciekawostką są krany - osobno do zimnej i ciepłej wody.

W kuchni:

mojabudowa.pl - blog budowlany

I w łazience:

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Zapraszam do ogródka - tu nie ma kanalizacji w ziemi - wszystko idzie po.....

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

...po ścianach blog budowlany - mojabudowa.pl. Szczerze mówiąc, zdecydowanie wolę nasze krajowe rozwiązania!!!

Chwalę się teraz moim mini ogródkiem, oczywiście w tej kwestii nie dorastam Joasi do pięt, ale od czegoś trzeba zacząc, prawda?

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Truskawki i zioła z własnej hodowli - bezcenne blog budowlany - mojabudowa.pl!!!

 

Ale to nie wszystko - jako nauczycielka takiego widoku życzyłabym sobie w naszych polskich szkołach - mundurki:

mojabudowa.pl - blog budowlany

Na zdjęciu mój kochany syn przed naszym domem - uczeń pierwszego roku Secondary School - powinien miec jeszcze krawat, ale jako że to był pierwszy dzień w szkole, Młody zapomniał o nim blog budowlany - mojabudowa.pl.

Na koniec zagadka - prezentuję moją roślinkę:

mojabudowa.pl - blog budowlany

Wiecie co to jest??? (Zdjęcie jak najbardziej aktualne)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój blog i życzę miłego niedzielnego wieczoru blog budowlany - mojabudowa.pl.

 

ROZWIĄZANIE ZAGADKI

Kochani - roślinka, którą Wam tu zaprezentowałam, to GWIAZDA BETLEJEMSKA, czyli POINSECJA . Po raz pierwszy w życiu udało mi się odratowac tę roślinkę po świętach.

W sumie to wyglądała kiepsko, ale ze względu na 2 listki, które jej wtedy zostały, postanowiłam dac jej szansę blog budowlany - mojabudowa.pl. Pięknie mi się odwdzięczyła - co prawda wypuściła tylko zielone listki, ale co tam - na Boże Narodzenie mam Gwiazdę Betlejemską jak znalazł!


PLANY

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Niestety, mój mąż nie może leciec z nami na urlop do Polski - decyzja zapadła - lecę sama z Młodym blog budowlany - mojabudowa.pl. Po cichu marzyliśmy o tym, by jeszcze w tym roku wstawic okna , ale w tej sytuacji plany uległy zmianie!

Oczywiście sama wiele nie zrobię, ale z drugiej strony może uda mi się pozałatwiac to, czego do tej pory nie zdążyłam zrobic!!!

Po pierwsze - muszę zrobic porządek wokół i w środku domu - ostatnia nasza ekipa zostawiła wszędzie przepaskudny bałagan  blog budowlany - mojabudowa.pl

Po drugie - mam zamiar kupic odpływ liniowy do naszego bezbrodzikowego prysznica

Po trzecie - chcę w końcu rozejrzec się za czymś na taras - kiedyś zrobiłam  taki wpis o kamieniu na taras (zamiast gresu)  - teraz będę miała czas, by to sprawdzic osobiście

Po czwarte - chciałabym wynając koparkę (wraz z koparkowym oczywiście) i wyrównac trochę teren budowy  - trzeba zadbac przede wszystkim o wjazd do garażu, by zimą nie zalewało nam piwnicy

Po piąte - fotki, fotki, fotki - moi rodzice nie mogli przyjechac na budowę, by zrobic zdjęcia dachu,   więc sama zrobię sesję dla męża i dla Was of course!  Trzeba też sprawdzic szczelnośc naszego nowego dachu  ( umówiliśmy się z wykonawcą, że 1000 zł zostaje w zawieszeniu, dopóki osobiście go nie sprawdzimy )

I to by było na tyle - pół urlopu spedzę na budowie, a drugie pół u rodziców - na Kaszubach blog budowlany - mojabudowa.pl. Zbyt wiele do końca tego roku, jak sami widzicie, nie będzie się u nas działo, a szkoda, bo jak widzę Wasze postępy, to wymiękam!!!   Oby do wiosny blog budowlany - mojabudowa.pl !!!

 

DOPISANE:

Właśnie mi się przypomniało, że chciałabym też sprawdzic moje panele Balterio blog budowlany - mojabudowa.pl. Urlop dopiero za miesiąc,  a ja już żyję tylko myślą o wyjeździe!!!


WYNIKI GŁOSOWANIA :)

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, wiedziałam, że zawsze mogę na Was liczyc blog budowlany - mojabudowa.pl - bardzo mi pomogliście!!!

Trudno czasem tak samemu spojrzec obiektywnie na swój dom, dlatego poprosiłam Was, byście mi pomogli - i udało się - na 90 % jesteśmy z mężem za tym, by  nasza brama garażowa była w kolorze antracytowym.

Oto wyniki Waszego głosowania:

Kolor antracyt - 12 głosów zdecydowanych

Kolor winchester - 6 głosów zdecydowanych

Do tych wyników należy oczywiście dodac 3 głosy naszej rodzinki na korzyśc bramy antracytowej.

 

Obie wersje wg mnie są poprawne, ale zdecydowaliśmy się na bramę w kolorze klinkierki i dachu z kilku powodów, które sami podpowiedzieliście:

*  brama w tym kolorze ładnie zlewa się z wysokim fundamentem, dzięki czemu nie rzuca się on  tak bardzo w oczy

*  Monika (M.M.Alabaster) napisała, że " brama w kolorze winchester aż krzyczy" i przez to widac tylko ją, a to, wg mnie, zakłóca ogólny wizerunek domu

*  wygląda to bardziej elegancko i harmonizuje z pozostałą częścią domu

*  widoq uświadomiła mnie, że do bramy winchesterowej trzeba dopłacic dodatkowo 2000 zł, czyli zaoszczędzamy te pieniążki!!!

*  poza tym mąż chce, by zrobic przy bramie murki z kamienia - najlepiej z granitu, aby osłonic nisko położony garaż przed wodą - podłoże też będzie z szarej kostki granitowej - ładnie powinno to się wszystko zgrac kolorystycznie - dach antracyt, elewacja jasnoszara, brama i klinkierka na fundamencie antracyt, murki i podłoże jasnoszara kostka granitowa - aby to rozweselic, planuję jakieś zielone rośliny w dużych donicach blog budowlany - mojabudowa.pl, np. takich:

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

 

Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór blog budowlany - mojabudowa.pl.  Dziękuję wszystkim za pomoc!!!  blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl