Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

UGODA :)

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

To, że czas mija szybko, wiedziałam, ale mimo to  wciąż nie mogę uwierzyć, że znowu jestem z dala od domu sad

Rok 2013 miał być rokiem powortu dla całej rodziny, tymczasem rodzina nasza  została rozdzielona !!! My tu, a syn tam - nigdy bym nie pomyślała, że tak to się wszystko potoczy... Niestety, nasza polska rzeczywistość nie pozwala na łatwy powrót, a podobno nasz kraj miał być Zieloną Wyspą.... Ach, ci politycy - są tak żałośni, że w głowie się to człowiekowi nie mieści surprise

W czasie urlopu udało nam się wiele zrobić, ale nie udało się znaleźć pracy. W Polsce mamy obecnie niż demograficzny, więc raczej nauczycieli zwalniają, aniżeli przyjmują ich do pracy. Cóż, chyba trzeba zmienić kwalifikacje, podkasać rękawy i przestać myśleć o powrocie do szkoły i zacząć działać na własną rękę. Polski rząd nigdy nie sprzyjał polskiej rodzinie, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? Przykre, ale prawdziwe no

Po przygnębiającym nieco wstępie opisującym mój obecny stan emocjonalny  czas na dobre wiadomości - te zawdzięczamy w pełni sobie i naszym staraniom. Otóż podpisaliśmy ugodę z firmą ******** (nazwę podam tylko priv) w sprawie pokrycia dachowego!!!!!!!!

Oczywiście nie obyło się bez kompromisu - ponieśliśmy koszta związane z opłaceniem prawnika, rzeczoznawcy i doszliśmy do porozumienia, że to my zapłacimy za wymianę papy (kwota 2 tys. zł), natomiast pozostałe koszta poniesie właściciel firmy.

Dla nas najważniejsze jest to, że w przyszłym roku w końcu będzie można zrobić ocieplenie poddasza i wziąć się za wykończeniówkę.

Sprawa z dachem opóźniła te prace o rok czasu, bo wiadomo, że u nas wszystko uzależnione jest od naszych urlopów.

Jutro ekipa dekarzy wchodzi na dach i rozpoczyna zdejmowanie dachówki. Zostaną zerwane łaty i kontrłaty, zostanie zerwana stara papa i położona nowa. Jednym słowem - dach robiony jest od nowa.

Umówliśmy się, że prace zostaną wykonane w dwóch etapach - panowie zaczną od tyłu domu - do 18 sierpnia oddadzą tę część, a pan rzeczoznawca, który nas reprezentuje, odbierze ją. Potem ekipa zajmie się frontem domu i całość ma być skończona do 18 września.

Uważam, że dużo na tym wszystkim straciliśmy, ale lepsze to, aniżeli czekanie na rozprawę w sądzie. Dla nas najważniejsze jest, żeby tym razem wszystkie prace dekarskie zostały wykonane prawidłowo i żeby zakończyć w końcu ten etap robót budowlanych!!!  Chcemy iść dalej wink

Trzymajcie kciuki za nasz nieszczęsny dach yes

Wkrótce postaram się napisać, co jeszcze udało nam się zrobić, a potem to już będzie cisza....

kiss


POZDROWIENIA :D

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, mój urlop powoli dobiega końca, ale tak to już jest, że wszystko co dobre, szybko się kończy sad

Ogólnie nie zrobiliśmy wiele na budowie, ale za to w kilku innych kwestiach jesteśmy mocno do przodu yes

Szczerze mówiąc, szkoda mi tu czasu na siedzenie w necie, dlatego tak rzadko zaglądam. Obiecuję, że po urlopie nadrobię zaległości!

Kochani, gorąco Was pozdrawiam i życzę wszystkim budującym i urządzającym swoje gniazdka tak cudnej pogody, jaką mamy teraz heart

Kasia