Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
753052 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

ACH, TE PLANY!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Właściwie to nie wiem, od czego mam zacząć - mieliśmy wszystko w miarę poukładane i nagle to wszystko runęło! Jedyną zaplanowaną rzeczą, jaką wykonaliśmy, jest elektryka. Udało się to tylko dlatego, że elektrykiem jest nasz sąsiad i w czasie naszej nieobecności wykonuje on sobie spokojnie swoją robotę (szczegóły były oczywiście wcześniej omówione). Hydraulik miał wejść po tynkach - tak sobie zażyczył, a wiadomo,  że co hydraulik, to inne wymagania.

W końcu w ubiegły czwartek mój mąż  dodzwonił się do polecanego fachowca i  - niestety - okazało się, że tynkarz nie ma wolnego terminu aż do...października blog budowlany - mojabudowa.pl. Jakby tego było jeszcze mało - następnego dnia szef mojego męża powiedział mu, że jednak nie może mu dać urlopu!!! Lecę więc  do kraju tylko z synem - i wiadomo, że sama nic nie zrobię na budowie! Tak bardzo czekałam na ten urlop i kolejne prace w naszym Antałku...Niestety, wszystko się znowu opóźni blog budowlany - mojabudowa.pl. Poza tym zastanawiam się, czy październik to odpowiedni czas na tynki? W każdym bądź razie - przed nami kolejna nieoczekiwana przerwa w budowie.

Pozdrawiam wszystkich czytających mój blog i życzę więcej szczęścia pozostałym budującym!


TYNKI - POMOCY!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Za równy miesiąc lecimy do kraju - wiadomo, że im bliżej celu, tym bardziej się człowiek nie może doczekać!!!

Elektryka jest prawie skończona i o to się nie martwię; hydraulik umówiony - wiemy, że to dobry fachowiec (z polecenia) i wie, co ma robić. Najgorzej jest jednak z tynkarzem - nie mamy na dzień dzisiejszy umówionej ekipy i zaczynam się denerwować. Posiadamy kilka namiarów, ale albo nikt nie odbiera, albo fachowcy podają za wysokie ceny blog budowlany - mojabudowa.pl. Sama już nie wiem, czy uda nam się w końcu kogoś znaleźć...Urlop trwać będzie tylko 2 tygodnie i znowu wszystko na wariackich papierach blog budowlany - mojabudowa.pl.

Planujemy tynki wapienno - cementowe robione maszynowo - czy ktoś z Was robił w ostatnim czasie te prace? Byłabym wdzięczna za informacje na temat kosztów, ponieważ jeśli się ma jakieś rozeznanie, to łatwiej jest z ludźmi rozmawiać. Ciekawa też jestem, czy po takich tynkach trzeba jeszcze robic gładź? Jak to było u Was, drodzy blogowicze? I jeszcze jedno pytanie - jak długo trwa takie tynkowanie - dom niewielki, około 110 m kw. powierzchni mieszkalnej plus piwnica pod całym budynkiem. Z niecierpliwością czekam na rady i z góry dziękuję za wszystkie sugestie!