Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237

TAPETA - PROSZĘ O OPINIE!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Od dawna podoba mi się tapeta w pasy z firmy Next. Jeszcze bardziej ją polubiłam, gdy zobaczyłam na blogu Ulki piękne zdjęcia jej pasiastej tapety blog budowlany - mojabudowa.pl.

Taką tapetę mogę kupic na Allegro:

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

Cena za rolkę - 69,99 zł

Natomiast w  Next Home u nas spodobała mi się taka tapeta:

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Od tej powyższej wersji różni się ilością pasków - ta ma 3, i ceną - kosztuje 20 euro/rolka, czyli o jakieś 10 zł więcej. Jednak zamawiając na Allegro, musiałabym jeszcze zapłacic za przesyłkę.

Na żywo ta tapeta wygląda naprawdę ślicznie - jeszcze nie wiem, gdzie bym ją dała, ale miejsce na pewno by się dla niej znalazło - korytarz, kuchnia, sypialnia, gabinet.

Zastanawiam się jednak, czy warta jest tych pieniędzy i czy nie za szybko na takie zakupy, choc tapetę do wiatrołapu już dawno kupiłam blog budowlany - mojabudowa.pl...

Co myślicie o tej tapecie - kupic już teraz, czy jednak zaczekac, aż będzie bliżej wykończeniówki?   Zaznaczę, że ona podoba mi się już od blisko roku!

Pozdrawiam ciepło! Kasia

 

 


DYLEMAT

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W związku z tym, że u nas na tapecie jest ostatnio temat tynków zewnętrznych, zaczynamy się z Tomkiem zastanawiac nad tym, czy warto dzielic te prace na 2 etapy, jak to początkowo planowaliśmy. Już wyjaśniam, o co chodzi blog budowlany - mojabudowa.pl:

- jesienią zakładaliśmy położyc gładki tynk zewnętrzny, natomiast po powrocie do kraju, a planujemy wrócic za 2 lata, pomalowac ten tynk białą farbą elewacyjną ...

Teraz jednak mamy dylemat - nasz fachowiec zażyczył sobie za wytynkowanie domu 35 zł/m2 (chyba miał na myśli zwykły tynk cementowo - wapienny).  Uważamy, że jest to wygórowana cena!!!

Za 2 lata inny fachowiec znowu będzie musiał rozkładac rusztowanie i policzy sobie z kolei  za malowanie domu - w ten sposób podwajamy koszt elewacji.

Cały czas baliśmy się tego, że biała elewacja szybko sie pobrudzi, dlatego chcieliśmy dom pomalowac na samym końcu - nie mamy dróg, wokół strasznie się kurzy z tych polnych dojazdów.

I teraz nie wiemy już, co zrobic blog budowlany - mojabudowa.pl........................

Są w sumie trzy rozwiązania:

1. Wytynkowac dom i zostawic malowanie białą farbą na koniec.

2. Wybrac paroprzepuszczalny tynk silikonowy - odporny na zabrudzenia i "samoczyszczący"  - od  razu w białym kolorze.

3. Darowac sobie tynkowanie i malowanie - przełożyc to na za 2 lata (kolejne lata odsłonięte pustaki).

 

Dodam, że cała elewacja ma byc docelowo biała, a wnęka na ganku i wysoki fundament obłożony grafitowym kamieniem lub ręcznie formowaną cegłą.

Kochani, jakie rozwiązanie wybralibyście, będąc na naszym miejscu?

Znowu proszę Was o pomoc blog budowlany - mojabudowa.pl    - powiem tylko tyle, że skłaniamy się oboje do tego, by wybrac wariant nr 2 blog budowlany - mojabudowa.pl.

 


ILE PŁACILIŚCIE ZA TYNKI ZEWNĘTRZNE???

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, byc może uda nam się w tym roku zrobic tynk zewnętrzny - taki mamy plan, ale jak to z planami bywa - nie zawsze wychodzą!

W czasie naszego letniego pobytu w Polsce nie chcemy nic robic, bo jesteśmy po prostu zmęczeni brakiem urlopów !!!! Wstawimy jedynie łukowe okno i spróbujemy ruszyc sprawę kanalizy.

Jesienią nie planujemy już leciec do kraju, dlatego musimy znaleźc zaufaną ekipę tynkarską, która wykona tynki pod naszą nieobecnośc blog budowlany - mojabudowa.pl.

Za sprawdzoną ekipę, godną polecenia uważamy naszych fachowców od tynków wewnętrznych, ale szef tej ekipy ciężko zachorował i nie będzie mógł zrobic tej roboty na jesień.

Wiosną skorzystaliśmy z usług jego pracownika, który również kładł tynki wewnętrzne w Antałku - pan Stanisław obrabiał nasze okna. Z jego pracy byliśmy bardzo zadowolni, ale uważamy, że z ceną przesadził blog budowlany - mojabudowa.pl - to, że ktoś pracuje za granicą, nie oznacza, że może płacic 2 razy więcej!

Pan Stanisław życzy sobie 35 zł/m2  za zrobienie tynków zewnętrznych robionych na gładko - cena z materiałem. Wcześniej ekipa ta zrobiła nam tynki cementowo-wapienne w domu za     16 zł/m2 bez materiału.

Zastanawiam się, czy to nie za dużo jak na nasze województwo pomorskie - wiem, że ceny różnią się w zależności od regionu Polski.

Moi Drodzy Budowniczy - podajcie, proszę, Wasze ceny za tynki zewnętrzne - piszcie tylko czy jest to cena z materiałem, czy też za samą robociznę i w jakim województwie.

Co uważacie na temat ceny podanej przez naszego fachowca? Zupełnie nie wiem, jak się do tego odnieśc, a latem trzeba podpisac umowę!

Pozdrawiam ciepło z Krainy Deszczowców blog budowlany - mojabudowa.pl.            Kasia

****************************************************************************************************

KONIECZNIE MUSZĘ DOPISAC - U NAS NIE BĘDZIE OCIEPLENIA NA ZEWNĄTRZ - STYROPIAN MAMY W ŚRODKU MURU, WIĘC MATERIAŁ TO JEDYNIE ZAPRAWA TYNKARSKA KŁADZIONA BEZPOŚREDNIO NA PUSTAK  blog budowlany - mojabudowa.pl


KRÓTKA WIZYTA W DOMU :D

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W  ubiegłym tygodniu musiałam leciec do Polski - był to wypad nieplanowany, zaledwie kilkudniowy. W domu byłam jedynie przez pół godziny - zobaczyłam wstawione okno w piwnicy i poprawione okno w kuchni - faktycznie zostało podniesione o 2,5 cm, co w pełni mnie zadowala blog budowlany - mojabudowa.pl.

Pogoda w kraju była fantastyczna, nie to, co tutaj! Ale niedługo lecimy na nasz urlop, więc mam nadzieję, że za miesiąc też będzie pięknie, bo jestem spragniona słońca !!!!!!!!!!!

 

Wstawione okno w piwnicy:

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Podwyższone okno w kuchni:

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Antałek od frontu skąpany w promieniach słońca blog budowlany - mojabudowa.pl:

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Życzę wszystkim udanej niedzieli blog budowlany - mojabudowa.pl.