Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

PODZIĘKOWANIA W SPRAWIE SALONU

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tego właśnie potrzebowałam - świeżego i obiektywnego spojrzenia osób niezwiązanych emocjonalnie z moim domkiem! Dziękuję wszystkim za rady i opinie - mąż jest zadowolony, bo zostanie po jego myśli, czyli jadalnia przy otwartej kuchni. Salon jest niewielki, a zatem kominek będzie widoczny z każdej jego strony - zdecydujemy się albo na szybę półokrągłą, albo narożną, by można było wygodnie patrzeć na palenisko z wypoczynku. Jest teraz wiele możliwości, więc z tym nie powinno być problemu.

Na pewno miałabym ustawniejszą kuchnię, gdybym tę ścianę do jadalni zamurowała, ale  z drugiej strony mam w piwnicy kuchnię roboczą - taką na większe imprezy czy potrawy o intensywnym zapachu. Zresztą, obecnie mieszkam w domku, gdzie jest bardzo mała kuchnia o małej ilości blatu roboczego, a imprezki na ponad 10 osób wychodziły świetne i jakoś sobie z przygotowywaniem potraw radziliśmy!

Tak to już jednak jest z nami kobietami, że zawsze szukamy dziury w całym i mamy 100 pomysłów na minutę blog budowlany - mojabudowa.pl - w kwestii salonu raczej już nie będę wierciła mężowi dziury w brzuchu! 

Jeszcze raz dziękuję za rady, które pomogły mi podjąć decyzję blog budowlany - mojabudowa.pl! Teraz pozostaje mi tylko czekać do sierpniowego urlopu.............


JESZCZE RAZ RZUT OKA NA SALON

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dziękuję wszystkim za opinie na temat mojego salonu - już wiem, że popełniłam błąd, wklejając same zdjęcia bez rzutu na pomieszczenie, który jest zdecydowanie bardziej czytelny. Rozrysowałam to sobie - mam nadzieję, że teraz łatwiej Wam będzie doradzić mi w kwestii salonu. Proszę Was o pomoc, gdyż potrzebuję świeżego i przede wszystkim obiektywnego spojrzenia na to wszystko - ja podchodzę zbyt emocjonalnie i  zaczyna mi się już gmatwać.  Sama nie wiem, jak będzie lepiej - zostawić to tak, jak jest obecnie, czy też zamurować wejście do kuchni i przenieść wypoczynek w miejsce  jadalni? Chciałabym, aby w salonie ładnie to wyglądało i było funkcjonalnie blog budowlany - mojabudowa.pl:

mojabudowa.pl - blog budowlany

Mam nadzieję, że ten mój własnoręczny rzut jest czytelny blog budowlany - mojabudowa.pl. Gdybym zdecydowała się zamknąć przejście do kuchni z salonu, to gdzie, Waszym zdaniem, powinnam ustawić TV? Czekam na opinie  i propozycje. Z góry dziękuję za wszystkie rady!


UKŁAD SALONU - PROSZĘ O RADY!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jak pisałam wcześniej - mam niemały kłopot ze swoim salonem w Antałku. W projekcie oryginalnym salon ma około 26 m kw. i jest bez kominka - po naszych zmianach salon zyskał jakieś 2 metry przestrzeni, a przede wszystkim kominekblog budowlany - mojabudowa.pl.  Tu jednak pojawia się dylemat, gdyż nasz kominek wyszedł w trochę niedogodnym miejscu - stoi dokładnie miedzy wejściem do kuchni od strony jadalni a wejściem do przedpokoju od strony wypoczynku. Bardziej jednak znajduje się on przy jadalni niż przy części wypoczynkowej, zobaczcie sami:

mojabudowa.pl - blog budowlany

kominek między przejściami - do kuchni po prawej i do przedpokoju po lewej stronie

mojabudowa.pl - blog budowlany

kominek i jadalnia (widoczne też wyjście na taras):

mojabudowa.pl - blog budowlany

fragment kominka i część wypoczynkowa (widok na ścianę TV):

mojabudowa.pl - blog budowlany

wypoczynek i wyjście na taras (rogówka na ścianie taras - okno):

mojabudowa.pl - blog budowlany

Tak mniej więcej przedstawia się mój salon - nie wiem, czy kominek w tym miejscu będzie dobrze wygladał - wolałabym, by był bliżej wypoczynku, aczkolwiek widziałam już takie rozwiązania. Myślałam o tym, by zamknąć przejście do kuchni z salonu i tam zrobić wypoczynek, a jadalnię przenieść w miejsce obecnego wypoczynku. Jednak mam dylemat - czy w takiej sytuacji nie pomniejszę sobie salonu i gdzie wówczas mogłabym umieścić TV? Decyzja nie jest prosta, a muszę ją podjąć do sierpnia. Każdego dnia mam inną wizję i w końcu sama już nie wiem, co zrobić blog budowlany - mojabudowa.pl. Proszę Was o rady - czy kominek musi być koniecznie przy wypoczynku - u mnie wypada przy jadalni i czy warto tylko dlatego zamykać sobie przejście do kuchni z salonu? A może właśnie to przejście jest zbędne? Pomóżcie! Najcenniejsze są bowiem rady tych, którzy mają już jakieś doświadczenie w tej kwestii. Będę wdzięczna za każdą sugestię blog budowlany - mojabudowa.pl.