Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

POZDROWIENIA!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, przesyłam gorące pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających mój blog laugh

Urlop powoli zbliża się ku końcowi - oczywiście nie udało nam się zrobić wszystkiego (zrezygnowaliśmy z ogrodzenia), ale za to tynki zewnętrzne mamy już gotowe, nadbitka zabejcowana pod kolor dachu, okna obrobione (wcześniej dwa pozostały nieobrobione tynkiem), a zatem mamy powody do zadowolenia smiley

Dzisiaj w pełni korzystałam z pięknej pogody  - było fantastycznie!!!

Ekipę od tynków mieliśmy rewelacyjną - chyba najlepsi fachowcy jak dotąd. 

Z czystym sumieniem mogę polecić tych chłopaków - codziennie zaczynali o 7 rano, kończyli po 17-stej. Zero picia alkoholu, obijania się, przeklinania na budowie. Muzyka na całą parę i praca szła im, że hej! 

Od samego początku ustalona była kwestia finansowa - żadnej ściemy, żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli prosiliśmy ich o extra rzeczy do wykonania, najpierw z góry ustalaliśmy stawkę. W ogóle nie musieliśmy ich pilnowac! Słowem mówiąc - ekipa marzenie!!!

Kochani, zdjęcia będą po powrocie. 

kiss


ZA TYDZIEŃ...

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

będziemy już w kraju na urlopie laugh

Planujemy zrobić przede wszystkim tynki zewnętrzne (cementowo-wapienne) - ekipa umówiona, Tomek wczoraj dzwonił do szefa, by potwierdzić ich przybycie.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i pogoda nam dopisze, bo czasu mamy niewiele!

Poza tym cały czas zastanawiamy się nad ogrodzeniem - w czasie tego urlopu chcemy zacząć je robić od strony sąsiadów - nie możemy ruszyć ogrodzenia od strony ulicy (mamy działkę rogową), bo do tego potrzebne jest pozwolenie - w czasie naszego pobytu w kraju złożymy odpowiedni wniosek i latem weźmiemy się za ogrodzenie "zewnętrzne" wink.

Na razie jedno jest pewne - od strony sąsiadów na pewno będzie siatka na podmurówce, od strony zewnętrznej jeszcze nie wiemy blush.

Mam do Was pytanie - jak najszybciej, najlepiej i najtaniej zrobić taką podmurówkę pod siatkę? Kupić gotowe elementy (betonowe płyty) czy wylać beton z gruszki?

Jak Wy to robiliście lub jak planujecie zrobić?  Proszę o pomoc!!!!

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i z góry dziękuję za wszelkie wskazówki w sprawie płotu kiss


DECYZJE ZAPADŁY

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, to będzie szybki wpis  -  w czasie pobytu Tomka w kraju udało mu się przygotować grunt pod nasz urlop laugh

Jeśli chodzi o ogrzewanie, to zdecydowaliśmy się na gaz, ale oprócz tego będzie piec na węgiel, solary, kominek z DGP, rekuperator -  na razie oczywiście wszystko jest na papierkach, ale do sierpnia powinniśmy zdążyć z biurokracją i wtedy będzie można robić przyłącze gazu!

Zdecydowaliśmy się też na gładką elewację, czyli tak jak chcieliśmy na samym początku. Jednak pierwsze decyzje są najlepsze cheeky

Robimy tynk cementowo-wapienny, a w przyszłym roku Tomek bierze się za malowanie domu! W ostatnim tygodniu kwietnia lecimy na urlop i jesli tylko pogoda będzie nam sprzyjała - ekipa zaczyna tynkowanie domu.

Dlaczego nie robimy tynków cienkowarstwowych? Ponieważ znajomy Tomka robił taki tynk na gołych pustakach - położył siatkę i klej, dał tynk - wszystko jak należy, ale zimą, przy większych mrozach elewacja wyglądała fatalnie - po prostu przebijały się przez nią pustaki!

Dziś przylatują moi rodzice na święta i chrzest mojej siostrzenicy - będzie wesoło, więc i Wam życzę wesołych świąt wielkanocnych smiley

blog budowlany - mojabudowa.pl