Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

POZOSTAŁ TYLKO MIESIĄC!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

To niesamowite, jak ten czas szybko zleciał!!! Pozostał nam tylko miesiąc do urlopu, co oznacza, że za miesiąc ujrzę nasze okienka blog budowlany - mojabudowa.pl.

Dziś zadzwoniłam do Vetrexu - z zamówieniem jest wszystko w porządku i dzień 29 kwietnia jest aktualny, jeśli chodzi o ich montaż!

Muszę Wam się pochwalić, że w ubiegłym tygodniu popracowałam trochę w naszym mikroskopijnym ogródku - aura była tak cudna, że szkoda nam było siedzieć w domu, więc wyszłyśmy z teściową na zewnątrz - posadziłam gladiole, liliowce, dalie i kilka innych kwiatów cebulowych oraz posiałam moją ukochaną maciejkę!

Joasiu, chyba minął mi glebowstręt blog budowlany - mojabudowa.pl - spędziłam w ogrodzie kilka godzin i sprawiło mi to niezwykłą frajdę! Mam tylko nadzieję, że kwiaty wzejdą i latem będę cieszyła się ich urokiem - oczywiście pochwalę się, jeśli zakwitną!!!!  Tymczasem mam piękne żonkile - 25 marca w Irlandii obchodziliśmy Dzień Żonkila (Daffodil Day)  - w całym kraju rośnie mnóstwo tych kwiatów  blog budowlany - mojabudowa.pl - te żółte dywany wyglądają fantastycznie!!!!

Pogoda jest u  nas naprawdę fajna, mimo zimnych poranków i wieczorów - w ciągu dnia króluje prawdziwa WIOSNA, dzięki czemu depresja bezpowrotnie minęła! Tego życzę Wam wszystkim - pięknej wiosennej aury i świeżej energii potrzebnej do rozpoczęcia kolejnego sezonu budowlanego!

Pozdrawiam ciepło! Kasia                                              mojabudowa.pl - blog budowlany


EXPRESOWO

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, przpraszam, że do Was nie zaglądałam, ale te 2 tygodnie zupełnie oderwały mnie od rzeczywistości - tyle się działo!!!!!!

Wciąż nie mam czasu, więc wpadam na sekundę - i  jestem w szoku, bo zauważyłam napis w prawym górnym rogu, że mój blog został nominowany w konkursie na Budowlany Blog Roku 2010 blog budowlany - mojabudowa.pl - matko jedyna, czuję się tak, jakbym została nominowana do Oscara blog budowlany - mojabudowa.pl - muszę koniecznie zagłosowac na Wasze blogi, tylko nie wiem, jak to się robi - mam tylo chwilę, bo zaraz teściowa wraca z mężem....

Kochani - chwalę się - zostałam ciocią!!!!!!!!!!!!!!! Moja siostra urodziła piękną córeczkę Nadię - królewna, mówię Wam!!! Jutro odlatuje teściowa, przylatuje moja mama, więc dalej nie będzie czasu, ale na pewno poprawię się i będę do Was częściej zaglądać, bo mama będzie mieszkać u siostry blog budowlany - mojabudowa.pl.

Tęsknię za Wami... na pewno dużo się u Was dzieje, a ja zostałam z tyłu.... do tego jeszcze zepsuł się nam laptop, teraz użuwam Młodego, ale wiecie, jak jest - jeden komputer na 3 osoby - porażka!!!

Za miesiąc  i 3 dni lecimy do kraju, a wtedy ujrzę swoje wymarzone okna - nie mogę się wprost doczekać, ale dzięki ostatnim wydarzeniom czas szybciej leciał!

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko ze słonecznej Irlandii - mam nadzieję, że wybaczycie mi tę nieobecność!!!   blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl


TROCHĘ PRYWATY, CZYLI NEWSY Z D.......

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, dawno nic nie pisałam, bo i nie miałam o czym. Dół mnie ogarnął, jak sobie uświadomiłam to, ile nam jeszcze do urlopu zostało blog budowlany - mojabudowa.pl.

Marazm, nuda i ciągłe oczekiwanie, a do tego problemy dnia codziennego...

Poza tym na własniej skórze dowiedziałam się, do czego może doprowadzic blogowica - zaniedbanie rodziny i zapuszczenie mieszkania - oto skutki kilkugodzinnego siedzenia na blogu (every day).

U nas wiosna - kupiłam bratki, gladiole i inne byliny, które mam zamiar jutro wsadzic, tymczasem żonkile pięknie już zakwitły, a tulipany za tydzień, dwa też powinny cieszyc mnie swoim widokiem blog budowlany - mojabudowa.pl - uwielbiam kwiaty, ale nie za bardzo lubię prace w ogrodzie, dlatego głównie sadzę byliny i zazdroszczę naszej Joasi jej cudnego ogrodu!!!

Mam jednak nadzieję, że z czasem polubię grzebanie  w ziemi  blog budowlany - mojabudowa.pl.

Wczoraj dzwoniliśmy do naszego tynkarza - zmartwił nas tym, że jest w bardzo złej kondycji zdrowotnej i dopiero w połowie kwietnia powie nam, czy da radę obrobic nasze okienka blog budowlany - mojabudowa.pl - mam nadzieję, że do tego czasu jego stan się polepszy i znowu zagościmy go w Antałkuu - jest naprawdę świetnym fachowcem, chcieliśmy prosic go też o to, by zrobił nam gładką elewację domu - zobaczymy w maju.

Kochani, przez najbliższe kila tygodni znowu rzadko będę tu zagladac - od soboty mam gości z Polski - teściową, potem przylatuje szwagierka i jeszcze moja mama. Niedługo nasza rodzinka się powiększy, gdyż moja siostra jest w ciąży i w każdej chwili możemy miec nowego członka rodziny - będzie zamieszania, oj, będzie, ale dzięki temu czas do urlopu szybciej mi zleci!!!

W związku z odwiedzinami naszej rodzinki od kilku dni pucuję zapuszczony zimą domek - takie wiosenne porządki blog budowlany - mojabudowa.pl.

Ostatnio,  na poprawę humoru, kupiłam sobie dwie kolejne pierdółki do przyszłego domku - wymarzoną dużą latarnię i skrzyneczkę na klucze do wiatrołapu.

LATARNIA:

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

SKRZYNECZKA NA KLUCZE:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Jak widac, u mnie naprawdę nic się nie dzieje, ale cieszę się, że mogłam dodac ten wpis, żeby Was pozdrowic blog budowlany - mojabudowa.pl.

 


MONTAŻ OKIEN - PYTANIE

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, pod koniec kwietnia wstawiamy upragnione okienka i mam do Was takie szybkie pytanie - ile trzeba odczekac po montażu, by móc obrobic okna tynkiem?

Zależy nam na czasie, bo w kraju będziemy tylko trochę ponad tydzień i chcemy, by w czasie naszej obecności wszystko zostało dopięte na ostatni guzik blog budowlany - mojabudowa.pl.

Poza tym trzeba już dzwonic do naszego ulubionego fachowca - pana tynkarza - i ustalic termin.

Montaż okien 29 kwietnia (piątek) - czy można byłoby je obtynkowac już w poniedziałek 2 maja?

I jeszcze jedno - czy mamy od razu zerwac taśmę ochronną, czy też można byłoby to zrobic po obróbce okien?

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi blog budowlany - mojabudowa.pl