Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
755819 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

ZSYP NA BRUDNĄ BIELIZNĘ

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jak w tytule - dziś na tapecie zsyp, który z Tomkiem przegapiliśmy.

Dla przypomnienia - w piwnicy będzie nasza pralnia i letnia kuchnia, w  małej łazience na parterze znajdzie się prysznic bez brodzika dla gości, a w głównej łazience rodzinnej na piętrze - wanna ze szklaną taflą, by móc również wziąc w niej szybki prysznic.

W ubiegłym roku, gdy robiliśmy hydraulikę, nasz pan hydraulik zapytał, czy chcemy miec zsyp na brudną bieliznę, ale mieliśmy wtedy tak mało czasu, że zrezygnowaliśmy z tego pomysłu blog budowlany - mojabudowa.pl -  zależało nam bowiem na tym, by jak najszybciej skończyc rozpoczęte prace - wszystko było rozbabrane, pan od wylewek umówiony, a urlop nieubłaganie dobiegał końca!!!

Kochani, w sobotę byliśmy na urodzinach synka naszych dobrych  znajomych - a tam samo budujące towarzystwo blog budowlany - mojabudowa.pl - no i jeden z kolegów powiedział, że zrobił sobie w domu taki zsyp!

Od soboty myślimy z Tomkiem nad tym, czy by jednak nie zrobic tego zsypu, ale chyba jest już na to za późno, bo przecież mamy podłogówkę położoną blog budowlany - mojabudowa.pl.

Czy ma ktoś z Was taki zsyp? Ja już żałuję, że go nie zrobiliśmy! 

Obecnie mamy kosz na brudną bieliznę tradycyjnie w łazience na górze, a pralkę w kuchni (bardzo popularne rozwiązanie na wyspach) i tak biegam sobie z tym koszem z góry na dół, a w domu trzeba będzie pokonac nie jedno, ale dwa piętra blog budowlany - mojabudowa.pl .

Dopóki będę młoda, to ok, ale później, na starosc, na pewno może to byc dla nas problemem - no, chyba że wstawimy sobie pralkę do łazienki!

Jak myślicie, czy byłaby jeszcze szansa, żeby na tym etapie, na jakim jesteśmy, coś takiego zrobic?


25 NAJWIĘKSZYCH DEKORATORSKICH POMYŁEK

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Oglądałam fajny program na DOMO - grupa specjalistów od wnętrz postanowiła zrobic listę   25 największych dekoratorskich pomyłek. Zapisałam sobie wszystko  i teraz pragnę się z Wami podzielic ich spostrzeżeniami.

Oto ta lista  (kilka błędów sama "popełniam" lub planuję popełnic blog budowlany - mojabudowa.pl):

25. Dywanik łazienkowy - chodzi tu o dywaniki pod kibelek i takie, które kładzie się na deskę klozetową. A zatem, to jest ble:

mojabudowa.pl - blog budowlany

Według dekoratorów wnętrz w łazience z powodzeniem wystarczy dywanik prostokątny przy wannie czy wejściu do kabiny prysznicowej - to, co znajduje się przy samej toalecie,  jest niehigieniczne i niepotrzebnie przedłuża kibelek.

24. Za dużo zdjęc rodzinnych skupionych w jednym miejscu, a zatem kominek czy komoda okupowane przez rodzinne fotografie. Wszystko należy robic z umiarem.

23. Zaniedbywanie przedpokoju / wiatrołapu - pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

22. Poplątane kable na widoku - odwracają uwagę nawet od najładniej urządzonego wnętrza!

21. Niedopasowany styl - konsekwentny styl w całym domu - np. cały dom urządzony w stylu afrykańskim czy morskim - mile widziane elementy danego stylu.

20. Przestarzałe dodatki (np. stare gałki , klamki).

19. Nieudane ustawienie mebli -  należy zachowac odpowiednie proporcje!

18. Nielubiane rzeczy , np. niechciane prezenty od rodziny czy znajomych niepasujące do naszego stylu - nie zostawiajmy niczego, co nie jest w naszym guście!

17. Zbyt formalny wystrój - dom urządzony jak w muzeum - np. niewygodne meble.

16. Niewygodne krzesła w jadalni - pamiętajmy, że czasem spędzamy przy stole nawet kilka godzin - wybierajmy krzesła z miękkim oparciem, lekkie, wygodne, należy je też dopasowac do wyskości stołu!

15. Tarasowanie drogi - ciąg komunikacyjny musi pozostac niezagracony!!! Zostawmy zatem w tym miejscu wolną przestrzeń.

14. Wszystko w jednym kolorze - wystrojem podkreśl osobowośc i własny styl, należy zatem umiec łączyc style i kolory ze sobą.

13. Ślepe podążanie za najnowszymi trendami - wybierajmy to, co nam się podoba, a nie to, co jest bardzo modne, gdyż wiele modnych kiedyś rzeczy dziś jest kiczem! Moda zmienia się zbyt szybko, dlatego kieruj się własnym stylem oraz inwestuj w stałe trendy.

12. Zbyt duże meble - zanim kupisz meble, wytnij szablony w odpowiedniej skali i ułóż je na planie mieszkania, możesz też rysowac meble na podłodze np. kredą. Rada - mierzyc, mierzyc,  mierzyc!!!

11. Nadmiar wzorów i kolorów - przy zbyt dużej ilości wzorów i kolorów nie możemy się skupic, dlatego wybieraj w jednym wnętrzu maksymalnie 2 wzory. Swoje ulubione wzory i kolory podziel pomiędzy sypielnię, salon i pozostałe pokoje.

10. Dywan na środku pokoju - wygląda jak "latający dywan", pamiętaj zatem, by go przykryc meblem, tzn. dywan powinien dotykac mebli - byc pod stołem, komodą itp.

9. Nieodpowiednie oświetlenie - powinno się ono zmieniac w ciągu dnia, każde pomieszczenie wymaga innego rodzaju światła! Jedno źródło światła na środku dużego pokoju da nieciekawy efekt!

8. Zbyt wysoko powieszone obrazy - powieś obraz na wysokości ludzkiego wzroku, górne krawędzie obrazu powinny sięgac wysokości drzwi, jeśli obraz jest duży, zostaw ok. 20 cm między obrazem a krawędzią kanapy.

7. Kiczowate pokrowce na kanapy - np, okrycie kanapy ceratą, by ta się nie pobrudziła - dom to nie muzeum!!! Pokryj kanapę elegancką narzutą.

6. Meble ustawione pod ścianą - dobrze rozstaw meble, by pokój uzyskał właściwe proporcje.

5. Zaniedbywanie okien - wystarczy zwykła roleta lub elegancka firanka, by wnętrze nabrało wyrazu. Dekoracja okna to idealna ozdoba pokoju!

4. Strach przed kolorem - kolor to sposób na podkreślenie wnętrza, podkreśl je zatem odpowiednim kolorem.

 Kochani, i pozostały już tylko pierwsze trzy miejsca, a zatem największe pomyłki wnętrzarskie blog budowlany - mojabudowa.pl:

3. Nadmiar drobiazgów - w kolekcjonerstwie nie ma nic złego, ale nie pokazuj tego gościom, nie pokrywaj każdej wolnej powierzchni bibelotami! W miejscach dostępnych dla gości zostaw tylko starannie dobrane kolekcje.

2. Nadmiar poduszek - zbyt duża ilośc poduszek na kanapie czy łóżku uniemożliwia wygodne siedzenie. I znowu złota zasada - umiar!

1. Sztuczne kwiaty - zbierają tylko kurz, nieożywiają przy tym wnętrz. Możesz je zamienic np. suszoną trawą czy bambusem. 

Najgorsze jest to, że mnie się podobają takie sztuczne tulipany  z "Next" i właśnie zamierzam je sobie sprawic, hi, hi:

mojabudowa.pl - blog budowlany  Nie mogę znaleźc w wersji białej, a takie właśnie chcę blog budowlany - mojabudowa.pl

Ciekawa jestem, jak Wy odnosicie się do tej listy dekoratorów wnętrz blog budowlany - mojabudowa.pl.

Miłej niedzieli blog budowlany - mojabudowa.pl

 

 

 

 

 


OCIEPLENIE PODDASZA A OGRZEWANIE DOMU

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, proszę Was o pomoc!!!

Planujemy w tym roku zrobic ocieplenie poddasza (okna wstawiamy w kwietniu), ale niekoniecznie chcielibyśmy wstawiac i podłączac piec ( o piecu napiszę innym razem).

Popdowiedzcie - czy można ocieplic poddasze i zostawic je tak na 2 lata bez ogrzewania domu? Czy wełna nie ulegnie zniszczeniu, skoro w budynku będzie zimno?

Coraz trudniej jest nam organizowac dalsze prace, a sprawę pieca chcielibyśmy maksymalnie oddalic blog budowlany - mojabudowa.pl.

Nie możemy też ruszyc sprawy płotu ani działki - wstrzymuje nas nieskończona kanalizacja osiedla i brak przyszłej drogi osiedlowej. I co tu teraz robic?

Chyba moglibyśmy ruszyc z elewacją zewnętrzną, ale na razie bez kolorku - tak jak mi podpowiadaliście wcześniej!

Oj, nosi mnie już, nosi, a bezczynnośc zabija blog budowlany - mojabudowa.pl - dobrze, że u Was się coś dzieje i mogę zaglądac!

Pozdrawiam wszystkich cieplutko blog budowlany - mojabudowa.pl!!!


PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!!!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, mamy dziś w Irlandii pierwszy dzień wiosny blog budowlany - mojabudowa.pl  !!!

Jeszcze do wczoraj było zimno i rano temperatura minusowa, szron na autach i trawie, a  dziś ogromna zmiana - od rana jest słonecznie, nawet ciepło, ptaki śpiewają jak szalone, a w powietrzu czuc ten cudny zapach wiosny...

Już nie mogę się doczekac, gdy zacznę sprzątac w swoim małym ogródku, w ubiegłym roku wsadziłam tulipany i żonkile  - w tym roku było tak zimno, że ledwo moje biedne kwiatki mi wzeszły blog budowlany - mojabudowa.pl - na szczęście kalendarzowa wiosna zrobiła swoje - mam nadzieję, że wkrótce pochwalę Wam się moimi bylinami!

Do urlopu zostały już tylko 3 miesiące !!!    Czekam z niecierpliwością !!!!!

Moi Drodzy - Wam również życzę wiosny i ciepełka blog budowlany - mojabudowa.pl - ach, jak się cieszę!!!

 

 

mojabudowa.pl - blog budowlany