Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
758763 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237
 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wszystkim Blogowiczom życzę pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2010!

Przede wszystkim życzę Wam tego, byście mieli jak najmniej problemów związanych z budową, byście jak najszybciej mogli wprowadzić się do swych domków, a tym, którzy zaczynają na wiosnę - dużo, dużo cierpliwości i wspaniałych ekipblog budowlany - mojabudowa.pl. Dla wielu z Was te święta będą pierwszymi w nowych domach - obyście przeżyli je w gronie rodzinnym w cudownej atmosferze!

Tym, którzy dopiero planują budowę domu - życzę powodzenia i spełnienia marzeń - tych nie może zabraknąć nikomu!  Pozdrawiam wszystkich serdecznieblog budowlany - mojabudowa.pl.


CZY MA KTOŚ OKNA 3-SZYBOWE?

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Przed nami jeszcze wiele decyzji do podjęcia - trochę mnie to męczy, gdyż nie wiem, jak te decyzje odbiją się w przyszłości blog budowlany - mojabudowa.pl.

Na tapecie mamy teraz okna - wciąż zastanawiamy się nad firmą (ja wybrałabym Vetrex z profilem Veka, ale mąż nie jest pewny), kolor to raczej jasny dąb - wcześniej poprosiłam Was, Drodzy Blogowicze, o zdanie i zdgodnie poparliście mój wybór blog budowlany - mojabudowa.pl.

Firma Vetrex proponuje okna trójszybowe - zastanawiamy się, czy warto w to inwestować? Może ma ktoś z Was takie okna, niekoniecznie tej właśnie firmy, i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami?  Byłabym wdzięczna za opinie!

Poza tym jeszcze jedna sprawa chodzi mi po głowie, a mianowicie drzwi balkonowe bezprogowe - próg/profil (nie wiem, jak to się nazywa fachowo) zatapiany jest w podłodze - wszystko na płasko - wygląda świetnie, tylko jak to się sprawuje w praktyce?  Chodzi mi o to, czy nie będzie wiało od spodu albo, co gorsze - czy nie dostanie się tamtędy stopiony śnieg czy deszcz? Jeśli macie takie rozwiązanie - także proszę o opinie na ten temat. Ja tymczasem muszę poszperać na forum - może coś znajdę, ale nie ukrywam, że najbardziej liczę na Waszą pomoc blog budowlany - mojabudowa.pl! Pozdrawiam!