Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
755819 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237

ŁAZIENKOWE PRZEMYŚLENIA

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

   Po obejrzeniu setek zdjęć w necie i odwiedzeniu kilkunastu blogów mam już w głowie zarys naszych obu łazienek. Zaczęłam nawet robić jakieś projekty, ale jest to strasznie czasochłonne, a mi tego czasu zawsze brakuje blog budowlany - mojabudowa.pl.  Aby jednak nie pogubić się w tych naszych pomysłach, muszę to sobie zapisać, a blog jest do tego najlepszym miejscem.

   W dolnej łazience, czyli tzw. gościnnej (zaledwie 2,84 m2) znajdą się:

- podwieszany kibelek,

- mała umywalka nadblatowa z baterią sztorcową (raczej na murowanym/drewnianym blacie z   ozdobnym syfonem), nad tym sporej wielkości lustro, by optycznie powiększyć pomieszczenie,

- kabina prysznicowa bezbrodzikowa (we wnęce)  - odpływ liniowy, deszczownica podtynkowa, drzwi do kabiny szklane przezroczyste,

- ścienny ozdobny grzejnik,

- ogrzewanie podłogowe,

- jasne kafelki  - chyba raczej tylko tam, gdzie muszą być, bo ogólnie nie przepadam za kafelkami  - jak na razie jestem zakochana w płytkach Le Rable imitującymi krople spływającej wody - są strasznie drogie, ale można sobie na nie pozwolić w tak małym pomieszczeniu blog budowlany - mojabudowa.pl - ogólnie to tę łazieneczkę widzę w kolorach - biało - szaro - srebrnych.

A oto moje ukochane kafelki Le Rable:

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

Sama jestem zaskoczona tym, że moja miłość do nich trwa już kilka miesięcy blog budowlany - mojabudowa.pl!

   W łazience górnej, czyli tzw. rodzinnej (4,09 m2)  znajdą się:

- podwieszany kibelek,

- dwie umywalki nadblatowe bądź jedna duża umywalka nadblatowa nad szafkami z głębokimi szufladami, do tego  baterie podtynkowe i wielkie lustro,

- wanna prostokątna ze szklanym parawanem (brak miejsca na osobny prysznic), podtynkowa bateria,

-  ścienny ozdobny grzejnik,

- ogrzewanie podłogowe,

- kafelki znowu tylko w newralgicznych miejscach (stawiam też na mozaikę), reszta malowana - marzy mi się łazienka w stylu glamour, widzę tu kolory - biel, czerń i śliwkę/fiolet/oberżynę czy jak by to tam nazwać - nie mam tu jednak jeszcze konkretnych płytek na myśli, ale chodzi mi mniej więcej o coś takiego:

mojabudowa.pl - blog budowlany

I jeszcze takie coś:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

   Jak znajdę w końcu trochę czasu, to pokombinuję z tymi projektami, by pokazać układ sprzętów w moich łazienkach!

Ogólnie to fajna sprawa z takimi pomysłami i projektowaniem, ciekawe tylko, jak to wszystko wychodzi potem w rzeczywistości i ile z tych pomysłów znajdzie swoje odzwierciedlenie w realu blog budowlany - mojabudowa.pl? Trochę muszę jednak z tym jeszcze poczekać, by na własnej skórze się o tym przekonać!

 


OPINIE NA TEMAT DWÓCH UMYWALEK W ŁAZIENCE

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

   Wczoraj złożyłam wniosek o urlop, mam nadzięję, że nie zostanie odrzucony blog budowlany - mojabudowa.pl, gdyż zamówiliśmy już hydraulika.

   Mam teraz na tapecie łazienki - z małą raczej nie ma problemu -  będzie kabina bezbrodzikowa we wnęce ze szklanymi drzwiami i podtynkową deszczownicą, kibelek i niewielka umywalka.

   Gorzej z łazienką rodzinną -  zastanawiam się bowiem nad  umywalkami - jedna duża z dwiema podtynkowymi bateriami, jedna z jedną baterią czy może dwie mniejsze z dwiema bateriami podtynkowymi??? Coż za dylemat blog budowlany - mojabudowa.pl!

   Podobają mi się dwie umywalki, ale mój mąż uważa, że to strata pieniędzy blog budowlany - mojabudowa.pl - wciąż z nim o coś walczę w urządzaniu przyszłych wnętrz  i teraz się zastanawiam, czy słusznie!

   Jakie są Wasze opinie, Drodzy Blogowicze, na  ten temat?  Warto mieć dwie umywalki w rodzinnej łazience? Proszę o argumenty - za i przeciw. Pozdrawiam.


KUCHNIA - POPRAWKI W PROJEKCIE

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

   Myślę, że temat kuchni powoli musi ustąpić miejsca łazienkom - mam już zarys babskiego królestwa i wiem jedno - słupek zostaje, szafki wiszące tylko na ścianie z kuchenką, a ewentualna podwyższona szafka w ostatnim ciągu do przemyśleniablog budowlany - mojabudowa.pl.

Wrzucam tu projekty, by się nigdzie nie zapodziały w komputerze:

mojabudowa.pl - blog budowlanyWidok od wejścia z hallu.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Widok z góry od wejścia z jadalni/salonu.


KUCHNIA - WSTĘPNE PROJEKTY

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

   W końcu zabrałam się za wstępne projekty kuchni. Skorzystałam z programu Ikea, bo wydawał mi się najłatwiejszy, ale jednocześnie zauważyłam, że nie pozwolił mi on na ustawienie mebli tak, jak bym w 100% chciała. Są to jednak tylko prowizoryczne projekty, które muszę pokazać hydraulikowi, a zatem meble, uchwyty, blat, sprzęt - przypadkowe.Tutaj liczył się jedynie układ mebli.

   Moja kuchnia jest niewielka - ma zaledwie 9 m2, ale myślę, że to mi wystarczy blog budowlany - mojabudowa.pl. Kształt w kwadracie, częściowo jest ona otwarta na salon (jadalnię), ma też wejście od hallu (w projekcie widać drzwi, ale w rzeczywistości żadnych drzwi tam nie będzie). Aby dobrze uchwycić przejście z kuchni do jadalni, wstawiłam ściankę działową, która faktycznie jest kominem.

   Ale po kolei - pierwszy projekt wygląda tak:

mojabudowa.pl - blog budowlany

   Tu widok z hallu - ostatnia szafka stojąca w ciągu (przy wejściu do salonu)będzie nieco wyższa (ten program miał tylko szafki wyższe o głębokości 37 cm, dlatego tak dziwnie to wygląda) i czarny granitowy blat zakończy bok tej szafki. Zlew będzie dokładnie po środku okna - jedno lub najwyżej półtora komorowy .

mojabudowa.pl - blog budowlany

I widok z góry - otwartej szafki między słupkiem a płytą też nie będzie - nic innego tu nie wchodziło. Okap planuję wolnostojący, ale nie mam jeszcze nic konkretnego na oku.

W rogu znajdzie się kącik do siedzenia - myślę właśnie o tym czarnym blacie granitowym lub jakimś fajnym niewielkim stoliku.

I wersja druga - bez słupka:

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Mnie bardziej podoba się ta wersja pierwsza - ze słupkiem, ale będę miała wtedy mniej blatu, choć z drugiej strony, gdybym w kąciku zamiast stołu dała blat, przy którym można byłoby zjeść szybkie sniadanie, to może by go wystarczyło blog budowlany - mojabudowa.pl.

Mam tu niewiele szafek, ale tym się nie przejmuję - mamy drugą kuchnię w piwnicy i tam bedą wszystkie rzadziej używane graty.

Proszę o Wasze opinie na temat tych projektów - nie ma to jak obiektywne spojrzenie na sprawęblog budowlany - mojabudowa.pl. Serdecznie pozdrawiam!