Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

PROJEKT ANTAŁEK Z PRACOWNI ARCHETON - ZMIENIONY PRZEZ KASIĘ I TOMKA

offlinekasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt ANTAŁEK w IGN Projekt
755819 odwiedzin | wpisów: 284, komentarzy: 7004, obserwuje: 237

PO URLOPIE

autor: kasiaros blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Długo mnie tu nie było, ponieważ w czasie naszego pobytu w Polsce na budowie fizycznie nic się nie zmieniło. Spotkaliśmy się z panem elektrykiem i dopracowaliśmy szczegóły, pan Grzegorz zainstaluje nam dodatkowo zewnętrzne lampy halogenowe z czujkami - to dla bezpieczeństwa - sąsiadom łatwiej będzie pilnować naszego domu, gdy włączy się po zmroku światło. Na dzień dzisiejszy mogę się jedynie pochwalić światłem w piwnicy:

 

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poza tym spotkaliśmy się także z hydraulikiem i przełożyliśmy prace hydrauliczne na wiosnę. Do tej pory muszę wszystko dopracować - mam wiedzieć, co gdzie chcę mieć, jakie rodzaje baterii, jaki prysznic i odpływ w łazience, co w kuchni itd. itp. Mam więc o czym myśleć...

Najważniejsze, co udało nam się załatwić w czasie urlopu, to znalezienie tynkarza!!! I tu musze się pochwalić, że to ja znalazłam fachowca, siedząc u fryzjerablog budowlany - mojabudowa.pl. Okazało się, że moja fryzjerka była na podobnym etapie budowy - wówczas skończyły się u niej właśnie tynki. Pani Ania była tak miła, że pokazała nam u siebie świeżutkie tynki wapienno - cementowe. Bardzo spodobało nam się ich wykonanie, więc  od razu umówiliśmy się z panem tynkarzem. Niestety, miał zajęty termin i wcisnął nas na wrzesień. Koszt robocizny bez materiałów to 16 zł/m kw. Myślę, że cena jest do przyjęcia, prawda?

W tym tygodniu mąż skontaktował się z fachowcem - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tynkarz wejdzie na naszą budowę w tę sobotę! Mam nadzieję, że nasze tynki wyjdą równie ładnie jak u pani Ani blog budowlany - mojabudowa.pl - na razie nie chcę zapeszać. W październiku mąż poleci do Polski na zwiady i wtedy będą mogła wstawić fotki. Trzymajcie kciuki Drodzy Blogowicze! Pozdrawiam.

 

 


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48306
Liczba wpisów:206243
Liczba komentarzy:871638
Liczba zdjęć:761301
Użytkownicy online:391
Pow. użytkowa: 141.5 m²
Pow. użytkowa: 127.6 m²
Pow. użytkowa: 135.3 m²
Pow. użytkowa: 103.7 m²